Gimnazjum nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Aleksandra Kamińskiego

22-06-2017

BEN I HOLLY

W naszej szkole, dzięki uprzejmości pani Dyrektor,
We wtorek (13 czerwca) wszystkie klasy naszego gimnazjum miały przyjemność obejrzeć w Szkole Podstawowej nr 12 spektakl taneczny pt. „Skrzypek na dachu”.
9. 06. 2017 r. w naszym mieście odbyło się oficjalne otwarcie ronda przy ulicy Sulejowskiej,
W piątek tj. 9 czerwca 2017 roku odbyła się w naszym mieście gra miejska „Adiutanci Generała”.
8 czerwca 2017 roku (czwartek) klasa 2D pod opieką pana Karola Baryły udała się do piotrkowskiego archiwum w ramach Międzynarodowego Dnia Archiwów.
Uczniowie Gimnazjum nr 3 Dzień Dziecka spędzili w ZSP nr 2 na zmaganiach intelektualnych i manualnych.
W maju uczniowie klas trzecich mieli okazję zasmakować jak wygląda zawód nauczyciela ale od zupełnie innej strony.
W ramach realizacji programu „Trzymaj Formę” dnia 26 maja 2017 r odbyła się prezentacja stołów narodowych
W poniedziałek 22 maja 2017r. gościł w naszej szkole iluzjonista z Ukrainy Aleksander Tkacz.
17 maja 2017 r. gościliśmy profesora Andrzeja Wałkówskiego,