Gimnazjum nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Aleksandra Kamińskiego

PIESZY RAJD „PRAŻONEGO ZIEMNIAKA”

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 3 =
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 3 =
W sobotę, 16 września 2017 roku uczniowie z klas: 2C i 3B gimnazjum wzięli udział w Pieszym Rajdzie „Prażonego ziemniaka”.
Jak zawsze spotkaliśmy się w sobotę o godzinie 10. Tym razem miejscem zbiórki był parking przy Fabryce Maszyn Górniczych „PIOMA” w Piotrkowie Trybunalskim. Następnie przewodnicy z piotrkowskiego oddziału PTTK podzielili wszystkich uczestników rajdu na grupy i udaliśmy się uliczkami naszego miasta wysłuchując opowieści o ziemniakach, znanych mieszkańcach Piotrkowa Trybunalskiego. Rajd kończyliśmy na placu dawnej Huty Szkła „HORTENSJA”. Tam uczestnicy otrzymali od organizatorów  zapiekankę z ziemniaków. Rozstrzygnięto również konkurs na najbardziej oryginalnego ziemniaka. Opiekunem uczniów był Pan Karol Baryła.